Listopadové aktuality

28.11.2020

Měsíc listopad se u nás nesl ve znamení celé řady online aktivit, kterými se snažíme našim členům alespoň částečně kompenzovat v mnoha případech nedostatečnou kvalitu distančního vzdělávání i chybějící sociální kontakt.

Každý listopadový týden jsme tak pro naše členy připravili jeden bezplatný webinář na rozličná zahradnická témata a v tomto trendu hodláme i nadále pokračovat, dokud se aktuální situace neotočí ve prospěch kontaktních akcí. Kromě toho se každý nedělní večer koná e-pivo, jež na rozdíl od webinářů nabízí neformální diskuzi a socializaci členské základny, byť přes webkameru.

Mimo to s Bětkou stále připravujeme nové epizody našeho odlehčeného podcastu. V nejnovější epizodě jsme vyzpovídali členky studentského spolku LED Elišku Vraspírovou a Barču Koláčkovou. Probrali jsme zejména studium v Lednici, distanční vzdělávání a studentský život obecně.

Nově jsme také na našich webových stránkách spustili e-shop s upomínkovými předměty v podobě triček či placek, jejichž motivy odkazují na námi pořádané akce či jednotlivé epizody podcastu.

V nejbližších týdnech máme v plánu pokračovat tímto způsobem, již ale vyhlížíme první kontaktní akce, ke kterým bychom se na jaře opět rádi vrátili. Nezbývá, než všem čtenářům popřát šťastný vstup do roku 2021 a optimistické vyhlídky se začátkem nové sezóny!

Za radu SMZ,

Martin Straka